Sloga Meridian poražena u Konjicu!

U 28.kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, fudbaleri Igmana su na domaćem terenu savladali ekipu Sloge Meridian rezultatom 3:0.

Golove za Igman su postigli Damir Hrelja (54’) i Stefan Denković koji je dva puta poslao loptu u gol gostiju (66’ i 85’).

Sloga Meridian je odigrala dobro prvo poluvrijeme. Ekipa trenera Vlade Jagodića je stvarala dobre prilike preko Uglješe Stevanovića i Obrada Starčevića. U osamnaestoj minuti Sloga je imala priliku da dođe u vodstvo iz jedanaesterca, a koji je prethodno skrivio Hrelja igrajući rukom u kaznenom prostoru. Međutim, Dimitrije Zajić je šutirao sa bijele tačke pored gola Aldina Ćemana. Imala je Sloga još jednu stopostotnu priliku u trideset i sedmoj minuti susreta, kada je Stevanović odlično proigrao Starčevića, a ovaj se našao licem u lice sa golmanom Igmana koji je dobro intervenisao i spasio svoj gol.

Na poluvrijeme se otišlo bez golova. U drugom poluvremenu Igman je preuzeo dominaciju na terenu i do kraja utakmice domaći igrači su postigli tri gola i došli do važnih bodova u borbi za opstanak u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Nakon 28.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Sloga Meridian se nalazi na osmom mjestu tabele sa trideset bodova.