SLOGA I DALJE DRUGA! Kapiten Milaković naglašava važnost novih bodova!

FK Sloga Doboj/Foto arhiva Sport i mladi

Dobojska Sloga je u Etno selu Stanišići pobijedila domaću Zvijezdu 09. Rezultat utakmice 1:2 za goste i nova tri boda idu za Doboj.

Aleksandar Milaković, kapiten FK Sloga Doboj, izrazio je zadovoljstvo ostvarenom pobjedom i naglašava važnost osvojenih bodova..

Aleksandar Milaković, kapiten FK Sloga/Foto arhiva Sport i mladi

“Za nas je ovo bila izuzetno važna utakmica i osvojili smo veoma važna nova tri boda. Kada uzmemo u obzir kvalitet protivnika, mi smo prezadovoljni sa rezultatom i ostvarenom pobjedom. Nije bilo lako ali mislim da smo bili bolja ekipa i kontrolisali igru tokom većeg dijela utakmice” rekao je Milaković.

Sloga je golom Adonisa Bilala povela u 45.minutu utakmice i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Adonis Bilal, FK Sloga Doboj/Foto arhiva Sport i mladi

Početkom drugog poluvremena, tokom 52.minuta igre, Miloš Gordić izjednačava na 1:1. Novu prednost za Slogu donosi Uglješa Stevanović u 69.minutu, što će na kraju biti i konačan rezultat..Zvijezda 09 – Sloga 1:2.

Uglješa Stevanović,FK Sloga Doboj/Foto arhiva Sport i mladi

Sloga je ovom pobjedom i sa ukupno osvojenih 65 bodova do sada, zadržala drugo mjesto na tabeli m:tel Prve lige Republike Srpske. Do kraja prvenstva je ostalo još jedno kolo u kojem Sloga na dobojskim Lukama dočekuje ekipu FK Omarska.