Premijer omladinska liga BiH U15: Pioniri Sloge Meridian pobijedili vršnjake Posušja!

U 5.kolu Premijer omladinske lige Bosne i Hercegovine za pionire, dobojska Sloga Meridian pobijedila je HŠK Posušje rezultatom 2:1.

Pioniri: FK Sloga Meridian Doboj – HŠK Posušje

Za Slogu Meridian golove su postigli Vukašin Gostimirović u drugoj i Kenan Jašarević u šestoj minuti utakmice, a kada se igrala dvadeset i deveta minuta susreta, gol za gostujuću ekipu Posušja postigao je Danijel Širić.

Sloga Meridian: Đukić (G), Gojić, Fatušić, Devedžić, Đurić (K), Ramić, Jašarević, Marković, Gostimirović, Mujić, Ćamić //Stjepanović (G), Radonić, Stojić, Kovačević, Omerović, Mujkić. Treneri: Ranko Mlađenović i Dejan Pešić.

Posušje: Kovač (G), Jukić (K), Bešlić, Rajič, R.Galić, A.Galić, Dumančić, Širić, Oreč, J.Bešlić, Markota//Bago (G), Mihalj, Bašić, Bagarić, Slišković, Bašić. Trener: Damir Ramljak.