Izjave Ćurguza i Lalatovića na konferenciji za medije nakon utakmice Sloga Meridian – Borac!|VIDEO

Nakon što je odigrana utakmica 1.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između FK Sloga Meridian Doboj i FK Borac Banja Luka, a koja je završena neriješenim rezultatom 2:2, održana je konferencija za medije na kojoj su izjave dali Zoran Ćurguz i Nenad Lalatović, šefovi stručnih štabova ova dva kluba.

Zoran Ćurguz naglašava da je prvo poluvrijeme za analizu po pitanju igre njegovih igrača, ali da je zato u drugom periodu igre ekipa pokazala mnogo više i uspjela da izjednači dva gola razlike..

Zoran Ćurguz – Izjava za medije

Nenad Lalatović, uvaženo trenersko ime u cijelom regionu, bio je vidno razočaran. U toku konferencije za medije Lalatović je otvorio dušu i rekao šta mu sve smeta kod njegove ekipe, a ujedno je javno podnio svoju ostavku. Lalatović, uvijek energičan, kaže da ne može da shvati hladan odnos svojih igrača prema igri u drugom poluvremenu protiv Sloge Meridian i da oni nemaju njegov karakter – da život daju na terenu ako treba. Ujedno je uputio čestitke fudbalerima Sloge Meridian na borbenosti. Tvrdi da nije podcijenio dobojski tim kao ni kompletnu ligu, da je doveo igrače koji su bili na raspolaganju, a da vrhunski igrači mnogo više koštaju. Lalatović je na konferenciji bio kao i uvijek, energičan, iskren i principijelan..