Juniori Sloge Meridian ponovo slavili! Do sada odigrali pet utakmica i pet puta pobijedili!

U okviru 6.kola Omladinske lige BiH – Sjever, juniori Sloge Meridian su u Bijeljini savladali Radnik.

Radnik Bijeljina 2:8 Sloga Meridian Doboj

Juniori Sloge Meridian Doboj

Golove za Slogu Meridian su postigli Šešlak Ognjen, koji je dva puta zatresao mrežu domaćina (3’ i 27’), Ačkar Lazar (8’), Delić Dejan (14’), Kurtinović Adrian (24’), Nikić Đorđe (38’), Glavinić Teodor (49’) i Hasić Mehmed (77’), a strijelci za Radnik su bili Mančić Mihailo (47’) i Avram Stefan (77’).

Igrači Arnesa Handžića su poveli odmah u trećoj minuti utakmice, a na poluvrijeme se otišlo pri rezultatu 0:6 u njihovu korist. Na poluvremenu Handžić pravi maksimalan broj izmjena, kako bi svi igrači dobili priliku da izađu na teren. U drugom dijelu meča obje ekipe postižu po dva pogotka, a dobojski tim upisuje još jednu ubjedljivu pobjedu i nova tri osvojena boda.

Od početka sezone juniori Sloge Meridian su od pet odigranih utakmica ostvarili isto toliko pobjeda. Imaju jednu utakmicu manje odigranu, koja je odgođena na zahtjev Zvijezde iz Gradačca u okviru 4.kola.

U narednom kolu juniori Sloge Meridian dočekuju ekipu FK Ilićka 01 iz Brčkog.