Sloga Meridian preokretom do trijumfa!

FK Sloga Meridian 3:2 FK Igman

Utakmica 18.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Sloge Meridian i Igmana, donijela je mnogo uzbuđenja. Sloga Meridian je preokretom došla do pobjede i mnogo važnih bodova.

FK Sloga Meridian Doboj

Pogotkom Demira Jakupovića u osmoj minuti, Igman je ostvario minimalnu prednost. U trideset i sedmoj minuti, Damir Hrelja je udvostručio prednost i rezultat je iznosio 0:2 u korist gostujuće ekipe Igmana.

Međutim, igrači Sloge pojačavaju napad, a kada je jedan od igrača Igmana igrao rukom pred svojim golom, sudija pokazuje na bijelu tačku. U četrdeset i prvoj minuti jedanaesterac je sigurno izveo Mario Krstovski i smanjio prednost gostiju na gol razlike. Samo dvije minute kasnije, na centaršut Mihajlovića, najbolje se pred golom Igmana snašao Ivan Đorić i glavom pogađa mrežu protivničke ekipe za izjednačenje rezultata 2:2. Kod ovog rezultata igrači su otišli na odmor.

Drugo poluvrijeme je počelo jakom željom obje ekipe da dođu do trećeg pogotka. Ipak, igrači Sloge Meridian su ostvarili dominaciju na terenu, što su krunisali u osamdeset i prvoj minuti pogotkom Uglješe Stevanovića za 3:2 i nova tri boda.

Sloga Meridian naredno kolo gostuje Veležu.