Sloga Meridian i Široki Brijeg odigrali neriješeno!

U okviru 6.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Sloga Meridian i Široki Brijeg su odigrali utakmicu neriješenim rezultatom 1:1.

Sloga Meridian – Široki Brijeg

Utakmica je odigrana na stadionu “Dr.Milan Jelić” u Modriči, a većim dijelom meča padala je kiša.

U trideset i osmoj minuti utakmice sudija Dražen Marić dosudio je jedanaesterac u korist gostujuće ekipe Širokog Brijega. Siguran sa bijele tačke bio je Marijan Ćavar i Široki je došao do minimalne prednosti.

NK Široki Brijeg

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 0:1 u korist ekipe Ivice Barbarića.

Ako se može reći da je prvi dio meča bio u znaku Širokog, onda je drugi sigurno pripao igračima Zorana Ćurguza.

FK Sloga Meridian Doboj

U pedesetoj minuti utakmice za Slogu Meridian pogađa kapiten Aleksandar Milaković iz slobodnog udarca i izjednačava na 1:1, što će se pokazati kao konačan rezultat susreta.