Sloga Meridian bez milosti prema Leotaru!

U 2.kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, Dobojska Sloga Meridian je pobijedila Leotar iz Trebinja ubjedljivim rezultatom rezultatom 4:0.

FK Sloga Meridian Doboj

Leotar je bio nemoćan protiv dobojskog tima. Na veliko oduševljenje domaćih navijača, tim Zorana Ćurguza je ponovo pokazao dobru igru i visok poraz gostiju bio je neizbježan.

Luka Kulenović, FK Sloga Meridian Doboj

Golove za Slogu Meridian su postigli Luka Kulenović u 36. i 49. minuti, Leo Janković u 45. i Eldin Hasanbegović u 78.minuti.

Leo Janković, FK Sloga Meridian Doboj

Sloga Meridian, debitant u Premijer ligi Bosne i Hercegovine, klub koji želi da prebrodi svoju prvu sezonu u najvišem rangu takmičenja kako bi i sljedeće sezone nastupao kao premijerligaš, ponovo je zablistao.

Eldin Hasanbegović, FK Sloga Meridian Doboj

Dvije prve odigrane premijerligaške utakmice u istoriji postojanja kluba, od čega jedna neriješeno u prvom kolu protiv favoriziranog Borca, a sada pobjeda protiv uvijek nezgodne ekipe Leotara, sigurno ovih dana dobojski klub stavlja u centar interesovanja bosanskohercegovačkog fudbala.

U 3.kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, FK Sloga Meridian igra u gostima protiv FK Sarajevo.

FK Sloga Meridian Doboj i navijači Vojvode

Sloga Meridian: Trako (G), Hasanbegović, Zajić, Popara, Đorić, Milaković (K), Šaula, Janković, Kujundžić, Stapić, Kulenović// Dulčić, Dadić, Stevanović, Čolić, Starčević, Ristić, Baštić, Dabić (G), Jašarević. Glavni trener: Zoran Ćurguz. Pomoćni treneri: Anđelko Tadić i Slobodan Ostojić.

Leotar: Pauletić (G), Milović (K), Majić, Čubrilo, Todorović, Aćimović, Perišić, Matković, Đuderija, Cvetković, Pervan//Perišić (G), Albijanić, Vulić, Medan, Kordić, Milić, Spaić, Polić, Karić. Glavni trener: Marko Vidojević. Pomoćni treneri: Damjan Ratković i Darko Jegdić.