Pobjeda Posušja protiv Sloge Meridian!

U 5.kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, Posušje je ostvarilo pobjedu protiv Sloge Meridian rezultatom 3:2.

Posušje – Sloga Meridian/Foto FK Sloga Meridian

Posušje dolazi u prednost golom Kenana Horića u devetoj minuti utakmice. Igrači Zorana Ćurguza izjednačavaju u trideset i osmoj minuti, kada je za 1:1 pogodio Luka Kulenović. Sa ovim rezultatom se završilo prvo poluvrijeme.

U šesdeset i sedmoj minuti, drugi gol za Posušje postiže rezervista Slobodan Milanović, a tokom osmdeset i pete minute, pogotkom Marka Hanuljaka, domaći tim dolazi u prednost od dva gola. U nadoknadi vremena, na 3:2 smanjuje Luka Kulenović svojim drugim golom na ovoj utakmici.Konačan rezultat Posušje – Sloga Meridian 3:2.

Posušje: Kukić (G), Horić, D.Begić, Krišto (K), I.Bešlić, L.Begić, Brković, Dadić, Hanuljak, Boban, Roca /// Galić (G), Milanović, Pavlović, Vukoja, J.Bešlić, Krešić, Šilić, Lučić, Pavković. Trener: Goran Granić.

Sloga Meridian: Đulčić (G), Čolić, Dadić, Stapić, Milanović, Đorić, Popara, Baštić, Janković, Milaković (K), Kulenović /// Trako (G), Ristić, Hasanbegović, Šaula, Kujundžić, Starčević, Stevanović, Zajić, Krstovski. Trener: Zoran Ćurguz.