Juniori Sloge Meridian na gostovanju u Krupi na Vrbasu odigrali neriješeno!

U okviru 6.kola Premijer omladinske lige BiH za juniore, juče je ekipa Sloge Meridian u gostujućoj utakmici protiv Krupe odigrala neriješeno 1:1.

Gol za Krupu je postigao Kristijan Penić u 54.minuti utakmice, a strijelac za Slogu Meridian je bio Tarik Jašarević u 65.minuti iz jedanaesterca.

Krupa: Matijaš(G), Vuklišević, Trivić, Bundalo, Bosančić, Sekulić, Ljubičić, Sukara, Stupar (K), Gavrić, Penić// Horozović (G), Stojčić, Jokić, Plavšić, Drča, Kitić, Jotić. Trener: Nenad Studen.

Sloga Meridian: Žilić (G), Delić, Bašić, Tatić, Omić, Handžić, Jašarević (K), Jelić, Mujanović, Blagojević, Maksimović//Avdaković (G), Cvjetković, Jozinović, Saburović, Dujaković, Stevanović, Arsić. Trener: Vedran Sofić.