Doboj poražen u Gornjem Vakufu! Ubrzo prilika za revanš!

U Gornjem Vakufu, futsaleri Doboja su poraženi u prvoj utakmici 1/4 finala playoffa od domaće ekipe MNK Sloga. Rezultat 4:2 za domaćina, a već u srijedu Doboj će imati priliku za revanš, igrajući protiv Sloge na svom terenu.

Golove za MNK Sloga Gornji Vakuf-Uskoplje su postigli Zukan 2x, Petak i Sušić, a strijelac za Doboj je bio Martić 2x.

Nažalost, lijepi golovi i majstorije na parketu od igrača oba tima, bačeni su u sjenu od strane ljudi u sudijskim dresovima. Oko tridesetog minuta utakmice na scenu stupa sudija Marčinko i stavlja do znanja da je on zvijezda večeri.

Tako Marčinko, iz samo njemu znanih razloga, kažnjava Vladimira Džombića, igrača dobojske ekipe. Zbog njegove odluke da Džombić požuti, situacija se zaoštrava i ubrzo na tribine šalje Radoslava Ristića, trenera Dobojlija. Samo nekoliko minuta poslije, Džombiću ponovo pokazuje novi karton, pa i on odlazi među gledaoce. Inače, procjene domaćina su da je na ovoj utakmici bilo oko hiljadu gledalaca.

Ovo je bila prva četvrtfinalna utakmica ove dvije ekipe u okviru doigravanja za prvaka Bosne i Hercegovine.