Rukomet: Sloga savladala Krivaju u prijateljskom meču!

DOBOJ – Juče su rukometaši Sloge odigrali treću pripremnu utakmicu u kojoj su zabilježili pobjedu protiv Krivaje iz Zavidovića rezultatom 33:29.

Sloga -Krivaja/Foto Nenad Vasić

Prvo poluvrijeme proteklo je u egal igri, igralo se gol za gol i ekipe su naizmjenično preuzimale vođstvo. Na odmor se otišlo kod rezultata 15:15.

Kao što je otvorila prvo poluvrijeme, Sloga je krenula tako isto i u drugom dijelu utakmice. Međutim, u toku drugog poluvremena ponovno je dolazilo do naizmjenične prednosti između ekipa. U 56.minutu nakon serije od 3:0, Sloga dolazi do najvećeg vođstva na utakmici od plus četiri 31:27. Do kraja izabranici Dejana Vasilića sačuvali su tu prednost i slavili konačnim rezultatom 33:29.

Najefikasniji u taboru Sloge bili su Vladan Đurđević sa 8, zatim Stanko Stanković, Dušan Miličević i Nemanja Peštić koji su postigli po pet golova. Kod gostiju najubojitiji su bili Deni Velić sa 8 i Sedžad Abdurahmanović sa 4 gola.

SLOGA – KRIVAJA 33:29 (15:15)

Natkriveni stadion sportskih igara. Gledalaca: 100. Sudije: Nataša Radulović i Darija Gajić (obje iz Doboja). Sedmerci: Sloga 5(4), Krivaja 3(3). Isključenja: Sloga 2, Krivaja 2 minuta.

SLOGA: Bogdanović 1 (7 odbrana), Bogdan Peštić 2, Stojanović, Đurđević 8, Tulendić 1, Stanko Stanković 5, Blagojević, Simić 1, Ristić 1, Maričić 3, Miličević 5(4), Nemanja Peštić 5, Marković, Kulušić, Krajina, Đurić, Bajović (4 odbrane), Lazić 1, Savičić, Radojčić. Trener: Dejan Vasilić.

KRIVAJA: Omerović, Džakmić, Bašić 2, Velić 8(3), Ćosić 2, Abdurahmanović 4, Mehić 1, Sinanović 3, Sušić (10 odbrana, sedmerac), Elmas Avdić 2, Enis Avdić, Amitović 3, Telalović 3, Čolaković 1, Hadžihasić (2 odbrane). Trener: Enes Avdić.