SLOGA RAZBILA ŽELJEZNIČAR SPORT TIM!

Sloga je u Doboju pobijedila banjalučki Željezničar ST visokim rezultatom 8:0.

FK Sloga Doboj

Utakmica je odigrana u okviru 20.kola Prve lige Republike Srpske. Dobojlije su od početka utakmice ostvarili dominaciju na terenu i pokazali se mnogo kvalitetnijom ekipom od banjalučkog tima. Na poluvrijeme se otišlo sa rezultatom 2:0 za Slogu.

FK Željezničar ST Banja Luka

Drugo poluvrijeme je bilo totalno u znaku Sloge. Igralo se uglavnom na polovini Željezničara, a uslijedila je prava golijada koju su priredili igrači Sloge. Golovi su padali jedan iza drugog, tako da su u drugom poluvremenu Dobojlije postigli još šest golova i ostvarili pobjedu sa konačnih 8:0.

Golove za Slogu su postigli Dimitrije Zajić 2x Uglješa Stevanović 2x, Adonis Bilal, Rado Radić, Stefan Božić i Obrad Starčević.

Sloga: Đulčić (G), Hrubik, Dadić, Zajić, Radić, B.Marković, Stevanović, Milaković (K), Šaula, Bilal, Ristić// V.Knežević (G), N.Marković, Božić, D.Knežević, Omić, Starčević, Šujić. Trener Zoran Ćurguz. Pomoćni trener Anđelko Tadić.

Željezničar ST: Tamadžija (G), Jević, Sladojević, Baštić, Ružičić, Đogić, Kalabić, Petrović (K) Blanuša, Savatić// Stupar (G), Ćebić, Ivić, Kostadinović, Zečević, Bajić, Stijaković. Trener Asmir Avdukić. Pomoćni trener Željko Đurić.