Kadeti i juniori Sloge nadigrali kadete i juniore Proletera!|FOTO

Kadeti: FK Sloga-FK Proleter

U Doboju su danas odigrane utakmice 10.kola Omladinske lige BiH u kategorijama kadeta i juniora. Igrali su FK Sloga Doboj i FK Proleter Teslić.

Sloga je u obje kategorije porazila Proleter visokim rezultatima od 5:0.

Kadeti: FK Sloga Doboj 5:0 FK Proleter Teslić

Prvo su igrali kadeti i već nakon nekoliko minuta ostvarili dominaciju u igri. Počinju napadi Sloge. Jedan napad igrači Proletera prekidaju prekršajem u kaznenom prostoru, nakon čega sudija pokazuje na bijelu tačku..

Uspješnom ralizacijom jedanaesteraca, Sloga dolazi u vodstvo a do kraja utakmice još četiri puta lopta završava u mreži Proletera.

Golove za Slogu su postigli: O.Šešlak 2x(jedan iz jedanaesterca, a drugi iz igre), T.Glavinić, Đ.Nikić i M.Drljić.

Kadeti: FK Sloga Doboj

FK Sloga (kadeti): Kuzmić (G)(K), Ačkar, Dujaković, Šešlak, Drljić, Nikić, Glavinić, Ristić, Sušić, Kurdić, Cvjetković, Avdaković (G), Manojlović, Zarić, Jović, Vitlešević. Trener Dejan Pešić.

FK Proleter (kadeti): Vuković (G), Gogić, Miljić (K), Jotanović, Vukmirović, Pavlović, Mulabećirović, Bebić, Kovačević, Jorgić, Mahmutović, Davarović i Markočević.

Kadeti FK Sloga Doboj

Juniori: FK Sloga Doboj 5:0 FK Proleter Teslić

Juniori Sloge su otprilike nastavili gdje su stali kadeti. Samo im je trebalo nešto duže da zatresu mrežu protivničke ekipe. Sloga dolazi u vodstvo oko dvadesetog minuta golom iz jedanaesterca, a zatim nastavlja sa konstantnim napadima koji donose još četiri gola i ukupan rezultat od 5:0.

Juniori: FK Sloga-FK Proleter

Golove zs Slogu su postigli: F.Mujkić 2x (jedan iz jedanaesterca, a drugi iz igre), T.Jašarević, S.Ćatić i B.Kikić.

Juniori: FK Sloga Doboj

FK Sloga (juniori): Žilić (G), Kitić (K), Omić, Kunalić, Kuzmić, Ćatić, Jašarević, Blagojević, Kikić, Maksimović, Mujkić, Durmić (G), Arsić, Hadžikadunić i Lukić. Trener Anđelko Tadić.

FK Proleter (juniori): Vuković (G), Janković (K), Nedić, Ostojić, Petrović, Marjanović, Lukić, Prodanović, Berak, Stokić, Vidić i Dubravac.