JUNIORI SLOGE NANIJELI TEŽAK PORAZ TEKSTILCU! Jašarević, Kurtinović i Jelić neumoljivi!

U okviru 15.kola Omladinske lige BiH, juniori FK Sloga Doboj su porazili FK Tekstilac Derventa sa velikih 5:0.

Juniori: FK Sloga Doboj – FK Tekstilac Derventa

Juniorima Sloge je trebalo dvadeset i pet minuta da dođu do prednosti, ali nakon toga golovi su padali jedan za drugim do rezultata 5:0 za dobojsku ekipu.

Obje ekipe su imale propuštenih šansi u toku utakmice, ali nakon petnaestak minuta igre, moglo se zaključiti ko će kao pobjednik izaći iz ovog susreta. Sloga je pokazala više i zadržala sva tri boda u Doboju.