Juniori Sloge Meridian preokretom do pobjede nad Kozarom u Gradiški

U okviru 1.kola juniorske Premijer omladinske lige Bosne i Hercegovine, juniori Sloge Meridian su juče slavili u gostima protiv Kozare.

Kozara Gradiška 1:3 Sloga Meridian Doboj

Juniori FK Sloga Meridian Doboj

Domaći tim je bolje otvorio utakmicu i došao u vodstvo golom koji je postigao Veljko Pavlović u 12.minuti. Međutim, gostujuća ekipa trenera Siniše Dobrića nije dozvolila da to utiče na dalji tok meča. Ređale su se prilike sa obje strane a igrači Sloge Meridian su polako preuzimali inicijativu. Nakon izvedenog kornera za Slogu Meridian u 38.minuti utakmice, u skoku je najbolji bio Stefan Lazarević i glavom postigao gol za izjednačenje.

U drugom poluvremenu Dobojlije su nešto odlučnije krenule u napad, što se isplatilo u 68. minuti meča kada dolaze do preokreta, a strijelac je bio Ognjen Šešlak, koji se oslobodio štopera domaće ekipe, predriblao golmana i poslao loptu u mrežu.

Tokom 89.minute utakmice, Đorđe Nikić se najbolje snašao u gužvi pred golom Kozare i postigao gol za konačan rezultat 1:3 u korist gostujućeg tima Sloge Meridian.

Juniori FK Sloga Meridian Doboj su igrali u sljedećem sastavu: Kuzmić Dragiša (G), Savić Danilo, Tatić Minja (K), Malešić David, Šešlak Ognjen, Barbarić Jakov, Nikić Đorđe, Tursić Edvin, Tukić Ajdin, Lazarević Stefan, Ačkar Lazar// Đukić Željko (G), Babić Mirsad, Marjanović Danijel, Bešić Aziz, Todorović Miloš, Janjić Viktor i Sušić Nikola. Trener: Dobrić Siniša.

U 2.kolu U19 Premijer omladinske lige BiH, juniori Sloge Meridian u Doboju dočekuju ekipu Krupe.