Dobojski Best pobijedio ekipu Rudara!

KK Best Doboj/Foto FB KK Best

KK BEST DOBOJ: Naši seniori su gostovali u Ugljeviku kod ekipe Rudara i upisali još jednu pobjedu rezultatom 61:67 (15:10, 18:17, 17:19, 11:21).Poslije lošeg otvaranja utakmice i vodstva domaćina, probudili smo se i na poluvrijeme odlazimo sa prihvatljivih -6. Strpljivom igrom u napadu i boljom igrom u odbrani u trećoj i četvrtoj četvrtini, naša ekipa zasluženo dolazi do pobjede. Iskusna ekipa Rudara pokušavala je da uhvati priključak ali poslednja dva minuta naša igre je bila odlična. Naša ekipa imala je odličan šut za tri poena 10/15 i slobodna bacanja 11/15. Kada je bilo najpotrebnije igralo se sa mnogo želje i koncentracije. Ekipu po broju postignutih poena su predvodili Šujić sa18, Arsenović 12, Ilić 11, Nikolić sa 9 poena. Kod domaćina najbolji su bili Dragičević 22 i Vasilić sa 16 poena. Bila je ovo utakmica koja je mnogo značila našoj ekipi. Tribine su bile popunjene, a publika je mogla uživati u košarkaškoj predstavi punoj lijepih poteza svih aktera.Ekipi Rudara hvala na gostoprimstvu.